Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – Politika) apibendrina, kaip UAB „Laklinika“ odontologijos klinika (toliau – „Laklinika“ odontologijos klinika arba mes) saugo ir tvarko savo klientų – tinklalapio Laklinika.lt lankytojų – asmeninius duomenis bei informaciją, gautą teikiant bendrąsias internetines paslaugas.

Asmens duomenų tvarkymas tiesioginės rinkodaros tikslais

Siekiame, kad „Laklinika“ odontologijos klinikos siunčiamas turinys būtų priimtinas bei naudingas, todėl iškėlėme tikslą Jums pateikti aktualiausią ir tiesiogiai su mūsų veikla susijusią informaciją, pasiūlymus. Dėl šios priežasties „Laklinika“ odontologijos klinika Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kt.) tiesioginės rinkodaros tikslais tvarko tik gavusi Jūsų sutikimą.

Asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais gali būti naudojami šiais atvejais:

  • el. paštu siunčiant naujienlaiškius su pasiūlymais ir akcijomis;
  • el. paštu informuojant apie naujienas, tiesiogiai susijusias su mūsų veikla;
  • el. paštu siunčiant kvietimus į renginius, pvz., seminarus, atvirų durų dienas ir kt.

Jūs galite bet kada atšaukti sutikimą Jūsų asmeninius duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais. Taip pat atkreipiame dėmesį, jog Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes saugome.

Asmens duomenų tvarkymas interneto svetainėje

Jeigu lankotės svetainėje Laklinika.lt, mes galime rinkti Jūsų duomenis, gaunamus apsilankymo metu: IP adresą, tinklo bei vietos informaciją ir kt. Duomenys yra renkami slapukais (angl. Cookies) ir kitomis panašiomis technologijomis.

Slapukai – tai nedideli iki kelių kB apimties tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklė apsilankant mūsų internetinėje svetainėje išsaugo išmaniajame įrenginyje. Slapukai reikalingi tam, kad svetainė galėtų veikti saugiai ir efektyviai, o mes galėtume analizuoti Jūsų įpročius ir pasiūlyti Jums visavertes paslaugas bei turinį, atitinkantį Jūsų poreikius. Naršyklės nustatymuose Jūs galite bet kuriuo metu peržiūrėti, blokuoti arba ištrinti slapukus ar dalį jų.

Jei pageidaujate, kad Jums lankantis tinklalapyje Laklinika.lt Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, naudojamoje interneto naršyklėje aktyvuokite privataus naršymo (angl. Private Browsing) funkciją.

Asmens duomenų gavėjai (tvarkytojai)

Informuojame, kad bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais, kurie yra atsakingi už Jūsų duomenų naudojimą ir tvarkymą. Duomenų tvarkytojai – tai rinkodaros, reklamos, programinę įrangą tiekiančios ir ją palaikančios įmonės. Jūsų asmens duomenys šioms įmonėms atskleidžiami tik iš dalies – tiek, kiek būtina teikiant šių įmonių paslaugas.

Duomenų saugojimo laikotarpis

Pagal teisinių aktų reikalavimus, asmens duomenų pobūdį ir rūšį, Jūsų asmeninius duomenis saugome iki 3 metų. Duomenys, tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, saugomi 2 metus nuo vartotojo sutikimo gavimo.

Jūsų teisės

Jūs turite šias teises, susijusias su savo asmeniniais duomenimis:

  • Galite pareikšti norą susipažinti su savo asmens duomenimis, jų rinkimo bei tvarkymo principais.
  • Pareikalauti pakoreguoti klaidingus, netikslius ar nepakankamai išsamius asmens duomenis, taip pat šiuos duomenis ištrinti arba, esant teisiniam pagrindui, apriboti jų naudojimą.
  • Pareikalauti Jūsų asmens duomenis perduoti valdyti kitam jų valdytojui ar Jums tiesiogiai.
  • Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant teisės aktuose nustatytus reikalavimus, turite teisę nesutikti su jų tvarkymo principais.
  • Jeigu Jūsų duomenys tvarkomi pateikus atskirą sutikimą, Jūs bet kuriuo metu turite teisę atšaukti savo asmeniniams duomenims tvarkyti duotą sutikimą.

Kilus įtarimų, kad Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ir pažeidžiant Jūsų teises, galite informuoti ar pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų apsaugos inspekcijai. Tačiau odontologijos klinika „Laklinika“ kilus neaiškumų ar konkrečiai problemai rekomenduoja susisiekti ir pamėginti rasti tinkamą problemos sprendimą.

Ką darome, kad apsaugotume Jūsų duomenis?

Jūsų asmeninius duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kt.) saugome nuo praradimo, neleistino panaudojimo ar šių duomenų pakeitimo neturint tam teisėto pagrindo.

Nuolat domimės techninėmis priemonėmis, kaip apsaugoti Jūsų duomenis, gerosiomis šios srities praktikomis, todėl užtikriname, kad Jūsų asmeniniai duomenys yra pasitelkiami tik gerinant paslaugų kokybę ir didinant prieinamumą. Įdiegėme patikimas technines ir fizines priemones, kurios odontologijos klinikai „Laklinika“ leidžia apsaugoti visą su klientais susijusią informaciją.

Kontaktai

Turint su šia Politika susijusių klausimų, su asmens duomenų tvarkymu susijusių prašymų, neaiškumų, rekomenduojame susisiekti su mumis el. paštu uablaklinika@gmail.com arba telefonu 8 694 45000.

Odontologijos klinikos „Laklinika“ rekvizitai:

UAB „Laklinika“
Juridinio asmens kodas: 304959183
Adresas: Dvaro g. 53-14, Šiauliai

Politikos atnaujinimas

Mes turime teisę periodiškai atnaujinti ir keisti privatumo politikos taisykles. Apie bet kokius pakeitimus informuosime interneto svetainėje. Lankytojas, ir toliau naudodamasis interneto svetaine, sutinka su Politikos pakeitimais.